Skuteczna strategia sprzedażowa, czyli jak efektywnie sprzedawać i zarabiać więcej.

Niewątpliwie strategia sprzedaży jest potrzebna każdej firmie po to, aby kierować swoje oferty do tych nabywców, którzy będą nimi zainteresowani. Odpowiednio opracowana strategia pozwala odpowiedzieć handlowcom na wiele istotnych pytań, a także skupić się na tych ofertach bądź usługach, które mają najistotniejsze znaczenie dla przedsiębiorstwa i przyniosą zyski.

Szkolenie ,,Skuteczna strategia sprzedażowa, czyli jak efektywnie sprzedawać i zarabiać więcej” prowadzone przez firmę AVENHANSEN zostało tak skonstruowane, aby uczestnik mógł zrozumieć złożoność kontekstu, w którym skuteczna strategia jest tworzona.

Trener firmy szkoleniowo-doradczej AVENHANSEN, Marcin Rzucidło wyposaży uczestników w wiedzę i narzędzia dotyczące kluczowych elementów niezbędnych do stworzenia i wdrożenia skutecznej strategii sprzedażowej. Aby polityka firmy była spójna muszą w nią być zaangażowani wszyscy pracownicy, którzy mają styczność z klientami. Ważne jest nastawienie pracowników odnośnie budowania wartości ofert firmy, wzmacnianie jej wizerunku w oczach klientów.

Warsztat ,,Skuteczna strategia sprzedażowa, czyli jak efektywnie sprzedawać i zarabiać więcej” będzie prowadzony interaktywnie. Uczestnicy będą mogli pod okiem trenera przećwiczyć elementy związane z tworzeniem i wdrażaniem skutecznej polityki sprzedażowej. Szkolenie będzie prowadzone przez praktyka marketingu z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach produkcyjno-handlowych, dlatego jego program został wzbogacony o elementy doradztwa biznesowego.

RSS AVENHANSEN – Najbliższe szkolenia

Szkolenia otwarte