Ranking Firm Szkoleniowych – II edycja

Firma szkoleniowo – doradcza AVENHANSEN drugi już raz startuje w ogólnopolskim Rankingu Firm Szkoleniowych. W zeszłym roku wiele z Państwa oddało głos na AVENHANSEN, potwierdzając tym samym wysokiej jakości usługi oferowane przez tą firmę. Miną kolejny rok a oferta i jakość usług szkoleniowo – doradczych podniosła się jeszcze bardziej, czego dowodem jest duża rzesz zadowolonych klientów.

Jeżeli i Państwo potwierdzacie, że firma AVENHANSEN zasługuje na wysoka pozycję w rankingu, prosimy o oddanie głosu właśnie na nią. W zamian za ten głos będziecie Państwo brani pod uwagę w losowaniu nagród.

GŁOSUJ NA AVENHANSEN »

Dziękujemy :-)