Bardzo dobra firma szkoleniowa

AVENHANSEN-szkoleniaCzy Twoja firma nie funkcjonuje tak jak powinna? Czy zarządzanie Twoją kadrą przysparza Ci wiele problemów? A może borykasz się z brakiem odpowiednich kwalifikacji wśród swoich pracowników? Nie martw się! Przychodzimy Ci z pomocą!

AVENHANSEN to profesjonalna firma szkoleniowa oferująca najwyższej jakości szkolenia specjalistyczne. Pozwól nam zadbać o Twój sukces! Realizujemy zarówno szkolenia otwarte, jak i zamknięte, a także nasz autorski produkt – szkolenia pół-otwarte łączące w sobie zalety jednych i drugich. Oprócz tego organizujemy również imprezy integracyjne oraz audyty pozwalające dokonać diagnozy potrzeb w Twojej firmie.

Korzystając z naszej oferty, nasi Klienci mają możliwość wyboru dogodnego terminu oraz jednej z wielu atrakcyjnych lokalizacji. Jeśli masz ograniczony budżet, możesz wykupić nasze szkolenie korzystając z nieobciążającego Twojej kieszeni systemu ratalnego. Nasza oferta to także rabaty, limitowana edycja szkoleń o obniżonej cenie oraz szkolenia dofinansowane z EFS. Jak widzisz, jest więc mnóstwo sposobów, abyś i Ty mógł posiąść wartościową wiedzę i cenne umiejętności oraz podnieść swoje kwalifikacje w ramach naszych wyjątkowych szkoleń. Opracujemy dla Ciebie idealny program coachingowy. Coaching jest niejako filozofią zarządzania. Wiedza zdobyta na tego rodzaju szkoleniu pomoże Ci lepiej pełnić funkcje menedżerskie w Twojej firmie i sprawi, że będziesz sprawniej zarządzał zespołem swoich pracowników. Oprócz szkoleń biznesowych organizujemy także specjalne szkolenia dla Administracji Publicznej, a więc szkolenia przeznaczone dla pracowników urzędów. Nieważne, jakiej wiedzy szukasz. Nieistotne, w czym akurat chcesz się doszkolić. W ofercie naszej firmy na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz! Z nami Ty i Twoi pracownicy mogą doskonalić zarówno umiejętności osobiste, jak i zawodowe.

Marketing, rachunkowość, finanse, negocjacje, sprzedaż i obsługa klienta – posiadamy duży zespół trenerski, który wyszkoli Cię w każdej z tych dziedzin. Nasi trenerzy, to profesjonaliści w każdym calu. Posiadają odpowiednie wykształcenie, umiejętności oraz doświadczenie, są także idealnie przygotowani, aby przekazać Tobie wiedzę w jak najbardziej przystępny i efektywny sposób. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja naszych Klientów, dlatego też przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Jesteśmy elastyczni i otwarci na Twoje potrzeby, a program szkoleń dopasowujemy często pod kątem Twoich oczekiwań. Nie wahaj się więc ani chwili i już dziś sprawdź bogatą ofertę szkoleń firmy AVENHANSEN! Z nami Twoja firma jest skazana na sukces!

VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.10_1130]
Rating: +1 (from 1 vote)
Bardzo dobra firma szkoleniowa, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Napisane przez:

Jeden komentarz do “Bardzo dobra firma szkoleniowa”

 1. 09/10/2011 o godz. 13:19, mariusz pisze:

  Od dłuższego czasu szukałem odpowiednich szkoleń dla mojej firmy. Brałem pod uwagę zarówno wynajem lokalu, jak i specjalistów, którzy mieli by przygotować moich pracowników do szerszej działalności na rynku konkurencyjnym. Przeglądając różne oferty trafiłem na firmę videoszkolenia.pl, która oferuje szkolenia przez Internet. Dzięki nim szybko wyszkoliłem pracowników, a także nie wydałem zbędnych pieniędzy na wynajem lokalu, a także kilku specjalistów. Wszystko czego potrzebowałam znalazłem u nich, polecam!

  VA:F [1.9.10_1130]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.10_1130]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>